Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

Entrepriseafdelingens kontaktpersoner​

Kontakt venligst sektretær for generelle henvendelser på telefon 3234 0147

Ved nye udbud / licitation kontakt venligst markedschef Thomas Lundgren eller direktør Benny Svendsen.

På forhånd tak.

Direktør / Produktionschef

Benny Svendsen

Tlf.: 3234 0144

Mobil: 2633 0404

Mail benny@bsas.dk

Markedschef

Thomas Lundgren

Mobil: 2137 3903

Mail: thomas@bsas.dk

 

Ved aflevering af tilbud benyt venligst:

tilbud@bsas.dk

Att.: projektnavnet​

Projektassistent / Sekretær

Gitte Bjørstrop

Tlf.: 3234 0147

Mail gitte@bsas.dk

Konduktør

Preben Hjorth

Tlf. 3234 0140

Mobil 2381 5561

Mail preben@bsas.dk

 

Beregner

Peter Chemnitz

Mobil 2679 4316

Mail peterc@bsas.dk

 

Projektleder

Carsten Hjort

Tlf. 3234 01380

Mobil 2780 4443

Mail carsten@bsas.dk

Projektleder

Martin Hinnerfeldt

Tlf. 3234 0130

Mobil 2780 5956

Mail martin@bsas.dk

 

 

Kort om Bjørn Svendsen A/S

Tømrerfirma Bjørn Svendsen A/S udfører alle former for tømrer- og snedkerarbejde.

- Læs mere om os her

Vores afdelinger​

- Om Serviceafdelingen​

- Om Entreprenørafdelingen​

Firmaoplysninger​

Tømrerfirma Bjørn Svendsen A/S​

CVR: 20677406​

Adresseoplysninger​

Jorisvej 21 C, 2300 København S​

- Find os på Google Map

​​

Kontaktoplysninger

Telefon: 32 34 01 30​​

E-mail: post@bsas.dk​

Telefonerne er åbne

Mandag - Torsdag: 08.00 - 16.00​

Fredag: 08.00 - 15.00

Lørdag - Søndag: LUKKET

​​

​© 2014 Bjørn Svendsen A/S