Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

Kontaktpersoner

Direktør

Benny Svendsen

Mobil: 2633 0404

Mail benny@bsas.dk

Markedschef
Thomas Lundgren

Mobil: 2137 3903

Mail: thomas@bsas​.dk

Servicechef / Produktionschef

Simon Vig

Mobil: 2217 5645

Mail: simon@bsas.dk​​

Serviceleder

Kristian Peeters

Mobil 2118 9050

Mail: kristian@bsas.dk

Værkstedsleder

Kenneth Andersen

Tlf. 2780 4442

Mail: kean@bsas.dk

Serviceleder / Tømrermester

Brian Svendsen
Mobil 2213 8780

Mail: brian@bsas.dk​​

Beregner

Preben Hjorth

Mobil 2381 5561

Mail: preben@bsas.dk

Serviceleder

Søren Nøhr

Mobil: 2241 7642

Mail: soren@bsas.dk

Regnskabschef

Henrik Blaagran

Tlf.: 2235 4510

Mail: hkb@bsas.dk

​Beregner

Simon Lohse

Mobil: 2580 8510

Mail: slo@bsas.dk

Byggeleder

Palle Sylvest

Mobil: 2239 7270

Mail: palle@bsas.dk

Teknisk chef

Bjørn Svendsen
Tlf. 3234 0130

Mail: bjorn@bsas.dk​​​

Sekretær / lønafdeling

Bente Svendsen
Tlf. 3234 0130

Mail: bente@bsas.dk

Byggeleder

Thomas Guldbæk Olsen

Mobil: 2066 2246

Mail: tgo@bsas.dk​

Referencer​

Her er nogle eksempler på tidligere opgaver - du kan se alle vores referencer her på siden.

Jorisvej 21 C, 2300 København S