Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

Kontaktpersoner

Direktør / Produktionschef

Benny Svendsen

Tlf.: 3234 0144
Mobil: 2633 0404

Mail benny@bsas.dk

Markedschef
Thomas Lundgren

Mobil: 2137 3903

Mail: thomas@bsas.dk

Servicechef

Simon Vig

Tlf.: 3234 0145

Mobil: 2217 5645

Mail: simon@bsas.dk​​

Serviceleder

Kristian Peeters

Mobil 2118 9050

Mail: kristian@bsas.dk

Værkstedsleder

Kenneth Andersen

Tlf. 2780 4442

Mobil 2233 4091

Mail: kean@bsas.dk

Serviceleder

Tømrermester
Brian Svendsen
Tlf. 3234 0136
Mobil 2213 8780

Mail: brian@bsas.dk​​

Projektassistent /

Entrepriseafdelingssekretær

Gitte Bjørstorp

Tlf. 3234 0147
Mail: gitte@bsas.dk

Konduktør

Preben Hjorth

Tlf. 3234 0140

Mobil 2381 5561

Mail: preben@bsas.dk

Serviceleder

Søren Nøhr

Mobil: 2241 7642

Mail: soren@bsas.dk

Regnskabschef

Henrik Blaagran

Tlf.: 5171 2684

Mail: hkb@bsas.dk

Byggeleder

Henrik Bo

Mobil: 2233 4091

Mail: henrik@bsas.dk

Byggeleder

Anders Pommergaard Knudsen

Mobil: 2580 85 02

Mail: anders@bsas.dk

Teknisk chef

Bjørn Svendsen
Tlf. 3234 0130

Mail: bjorn@bsas.dk​​​

Sekretær / lønafdeling

Bente Svendsen
Tlf. 3234 0136

Mail: bente@bsas.dk

Referencer​

Her er nogle eksempler på tidligere opgaver - du kan se alle vores referencer her på siden.