Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

Kontaktpersoner

Direktør

Peter Voigt Albertsen

Mobil: 2084 6948

Mail peter@bsas.dk​​


Produktionschef

Simon Vig

Mobil: 2217 5645

Mail: simon@bsas.dk​​​

Serviceleder / Tømrermester

Brian Svendsen
Mobil 2213 8780

Mail: brian@bsas.dk​​

Regnskabschef

Henrik Blaagran

Tlf.: 2235 4510

Mail: henrik@bsas.dk

​Tilbuds- og Salgschef

Benny Svendsen

Mobil: 2633 0404

Mail benny@bsas.dk

Beregner

Preben Hjorth

Mobil 2381 5561

Mail: preben@bsas.dk

Sekretær / lønafdeling

Bente Svendsen
Tlf. 3234 0130

Mail: bente@bsas.dk

Referencer​

Her er nogle eksempler på tidligere opgaver - du kan se alle vores referencer her på siden.

Jorisvej 21 C, 2300 København S