Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

Kontaktpersoner

Direktør

Peter Voigt Albertsen

Mobil: 2084 6948

Mail peter@bsas.dk​​

Produktionschef

Simon Sandbæk Vig

Mobil: 2217 5645

Mail: simon@bsas.dk​​​​


Konsulent

René Christiansen

Mobil: 2789 9848

Mail rene@bsas.dk​ 

Konsulent

Michael Schierbeck

Mobil 2883 7713

Mail: msc@bsas.dk

Regnskabschef

Henrik Blaagran

Tlf.: 2235 4510

Mail: henrik@bsas.dk

Beregner

Preben Hjorth

Mobil 2381 5561

Mail: preben@bsas.dk​​

Serviceleder / Tømrermester

Brian Svendsen
Mobil 2213 8780

Mail: brian@bsas.dk​​

Byggeleder

Karsten Nielsen

Mobil​ 2780 2270

Mail: karsten@bsas.dk

Serviceleder

Søren Nøhr

Tlf: 2241 7642

Mail: soren@bsas.dk

Serviceleder​

Kristian Lytkjen Skaalum Peeters

Tlf: 2118 9050

Mail: kristian@bsas.dk

Referencer​

Her er nogle eksempler på tidligere opgaver - du kan se alle vores referencer her på siden.

Jorisvej 21 C, 2300 København S