Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

Kontaktpersoner

Direktør / Produktionschef

Benny Svendsen

Tlf.: 3234 0144
Mobil: 2633 0404

Mail benny@bsas.dk

Markedschef
Thomas Lundgren

Mobil: 2137 3903

Mail: thomas@bsas.dk

Servicechef

Simon Vig

Tlf.: 3234 0145

Mobil: 2217 5645

Mail: simon@bsas.dk​​

Serviceleder

Kristian Peeters

Mobil 2118 9050

Mail: kristian@bsas.dk

Værkstedsleder

Casper Ahm
Tlf. 3234 0135
Mobil 2233 4091

Mail: casper@bsas.dk​​

Serviceleder

Tømrermester
Brian Svendsen
Tlf. 3234 0136
Mobil 2213 8780

Mail: brian@bsas.dk​​

Projektassistent /

Entrepriseafdelingssekretær

Gitte Bjørstorp

Tlf. 3234 0147
Mail: gitte@bsas.dk

Konduktør

Preben Hjorth

Tlf. 3234 0140

Mobil 2381 5561

Mail: preben@bsas.dk

​​Beregner

Peter Chemnitz

Mobil 2780 1328

Mail: peterc@bsas.dk

Projektleder

Martin Hinnerfeldt

Mobil: 2780 5956

Mail: martin@bsas.dk

Projektleder

Carsten Hjort

Mobil: 2780 4443

Mail: carsten@bsas.dk

Regnskabschef

Jette Meldgaard

Tlf. 3234 0139

Mail: jette@bsas.dk​​

Sekretær / lønafdeling

Bente Svendsen
Tlf. 3234 0136

Mail: bente@bsas.dk

Teknisk chef

Bjørn Svendsen
Tlf. 3234 0130

Mail: bjorn@bsas.dk​​​

Kort om Bjørn Svendsen A/S

Tømrerfirma Bjørn Svendsen A/S udfører alle former for tømrer- og snedkerarbejde.

- Læs mere om os her

Vores afdelinger​

- Om Serviceafdelingen​

- Om Entreprenørafdelingen​

Firmaoplysninger​

Tømrerfirma Bjørn Svendsen A/S​

CVR: 20677406​

Adresseoplysninger​

Jorisvej 21 C, 2300 København S​

- Find os på Google Map

​​

Kontaktoplysninger

Telefon: 32 34 01 30​​

E-mail: post@bsas.dk​

Telefonerne er åbne

Mandag - Torsdag: 08.00 - 16.00​

Fredag: 08.00 - 15.00

Lørdag - Søndag: LUKKET

​​

​© 2014 Bjørn Svendsen A/S